Prémiový balíček + nový web

 Dosiahnite podnikateľký vrchol! Nová úroveň vzdelávania je tu pre Vás a Váš tím s PRÉMIOVÝM balíčkom ZISK.

Za sumu 100 € získate okrem ročného predplatného aj kompletný prístup k portálu ezisk.sk, online videám, archívu, konferenciu TREND Finančný manažment a ešte oveľa viac. 

Čítať celé

MPR Forum 2016 – Lídri o efektívnej komunikácii

INCOMA Slovakia v spolupráci s Poradcom podnikateľa zakladá tradíciu odborného podujatia v spolupráci s ďalšími  odborníkmi na marketing, komunikáciu, legislatívu, aby sme odbornej verejnosti z rôznych odvetví národného hospodárstva mohli každoročne prinášať hodnotné informácie z oblasti marketingu a komunikácie.

Čítať celé

ITAPA 2016 Make IT Easy

„Make IT Easy“ alebo „sprístupnime IT pre užívateľov“ či „v jednoduchosti (IT) je krása“ – aj tak by sa dala vyjadriť v slovenčine základná myšlienka jesenného Medzinárodného kongresu ITAPA 2016 (14. – 15. 11.). Svoje 15. narodeniny sa rozhodol osláviť v duchu svojich najlepších tradícií – skvelým programom, vynovenou inšpirujúcou súťažou a otvorenou náručou pre všetkých svojich hostí z rôznych kútov sveta.

Čítať celé

Vynovená Cena ITAPA 2016 otvorená pre každého

Prestížna súťaž Cena ITAPA o najlepšie projekty digitálnej spoločnosti prichádza tento rok inovovaná – s upravenými kritériami hodnotenia a kategóriami zameranými na praktický prínos každej služby buď pre spoločnosť, inštitúciu a prostredie alebo pre občana.

Čítať celé

Poznáte ich? Návyky, ktoré posilňujú nás a našu firmu

Efektívne pracovné návyky sú postupy, ktoré väčšina zamestnancov nadobúda až niekoľkoročnou praxou aktívneho fungovania v spoločnostiach s dobre rozvinutými procesmi a jasne komunikovanými požiadavkami.

Čítať celé

Knižný tip: Brutálny prípad Tulipán

28.10.2016  /  Milan Buno

Je tu nový mrazivý triler Prípad Tulipán od Michala Čierneho. Autor, ktorého už slovenskí čitatelia spoznali vďaka viacerým knižným hitom, je stále v aktívnej policajnej službe, takže denne prichádza do kontaktu s kriminalitou na Slovensku.

Čítať celé

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

28.10.2016

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, aby verejnosti sprístupnili svet digitálnych technológií a najmä jeho výdobytky v podobe digitálnych služieb spoločnosti.

Čítať celé

Knižný tip: Kniha radosti od dalajlámu

18.10.2016  /  Milan Buno

Dalajláma a Desmond Tutu ponúkajú spôsob, ako sa stať zdrojom radosti a nádeje. Lebo keď chcete byť radostní, musíte tešiť ostatných...

Čítať celé

Vláda SR: Efektívnejšie exekúcie, dostupnejší osobný bankrot

23.9.2016  /  Ministerstvo spravodlivosti SR

Vláda schválila zmeny v exekúciách a v osobnom bankrote. Zmeny upravujú vzťahy medzi súdmi, exekútormi a dlžníkmi. Dlžník získa väčšiu mieru ochrany a exekútor väčšiu zodpovednosť za výkon exekúcie.


Legislatívne zmeny ministerky L. Žitňanskej posunuli poslanci do druhého čítania

9.9.2016  /  Ministerstvo spravodlivosti SR

Do druhého čítania postupuje nový účinný protischránkový zákon. Rovnako tak novela trestných kódexov, ktorá má priniesť účinnejšie postihovanie extrémistických a rasovo motivovaných trestných činov.


Čo čaká poslancov EP v druhej polovici roka?

24.8.2016

Počas nasledujúcich mesiacov sa budú poslanci EP zaoberať mnohými témami, počnúc migračnou krízou až po jednotný digitálny trh. Prečítajte si, o čom všetkom bude reč.

tst-partner-logo.png

Európska komisia navrhla zásadnú zmenu zdaňovania firiem

26.10.2016  /  SITA a.s.

Európska komisia predstavila plán zmeny systému zdaňovania spoločností v rámci jednotného trhu EÚ. Cieľom je, aby zdaňovanie príjmov právnických osôb bolo spravodlivé a v prospech hospodárskeho rastu.

Čítať celé

Prezident podpísal zákon o malom a strednom podnikaní

26.10.2016  /  SITA a.s.

Zákon o podpore malého a stredného podnikania, ktorý prvýkrát v histórii Slovenska definuje oblasti a formy, v ktorých môžu malí a strední podnikatelia žiadať o podporu, podpísal prezident SR Andrej Kiska.

Čítať celé

Prezident odobril zvýšenie starobných dôchodkov o 8,20 eura

26.10.2016  /  SITA a.s.

Prezident podpísal novelu zákona o sociálnom poistení, na základe ktorej sa starobné dôchodky od začiatku budúceho roka zvýšia o 8,2 eura, predčasné starobné dôchodky stúpnu o 7,9 eura.

Čítať celé

Témy

Časopis Zisk manažment